Deze website maakt gebruik van cookies zodat we u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en voert functies uit zoals u herkennen wanneer u terugkeert naar onze website en ons team helpen te begrijpen welke delen van de website u het meest interessant en nuttig vindt.
Bezoeken van religieuze gebouwen
We verzorgen bezoeken aan de diverse religieuze gebouwen in Schiedam, denk hierbij aan de basiliek op het Stadserf, de Grote of St. Jan kerk, de Dorpskerk in Kethel, de moskee aan het Raam.
Kenmerken
Type activiteit: Excursies
Discipline: Cultureel erfgoed
Thema: Sociale en emotionele ontwikkeling, Geschiedenis, Wereldoriëntatie, Burgerschap

Periode
het hele jaar door
Locatie
religieus gebouw en/of op school
Beschikbaarheid
Neem contact op
Wat?
Doordat we bij gebouwen van andere religies gaan kijken, krijgen we meer begrip voor elkaar.
Ontstaat er meer dialoog en respect.
Hoe?
bezoek aan de kerk of moskee. Van te voren is er een les over de verschillende religies, die door ons gegeven kan worden of door de docent zelf.
Extra informatie
- Kosten:
80 euro per groep, incl. voorbereidende les en begeleiding bezoek aan moskee en kerk
- Tijdsinvestering:
Bezoek per gebouw een uur .
- Opmerkingen:
We geven ook dialooglessen, lessen en/of gesprekken waarbij altijd de achtergrond van de leerling alle ruimte zal krijgen.