Deze website maakt gebruik van cookies zodat we u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en voert functies uit zoals u herkennen wanneer u terugkeert naar onze website en ons team helpen te begrijpen welke delen van de website u het meest interessant en nuttig vindt.
Bewegen op Muziek tijdens Lichamelijke Opvoeding
Bewegen op muziek kan op heel veel manier ingezet worden tijdens de lessen lichamelijke opvoeding van het voortgezet onderwijs. Dans is daar een ideaal voorbeeld van. Tijdens de danslessen wordt er gewerkt aan beweging, motoriek en het gevoel van ritme. De leerlingen werken in de gymlessen aan hun coördinatie en muzikaliteit.
Kenmerken
Type activiteit: Workshops
Discipline: Dans
Thema:
Leerdoelen: Kunstzinnige oriƫntatie

Extra informatie
- Kosten:
Abonnement BOM-lessen
Er is een mogelijkheid tot een samenwerkingsovereenkomst van een jaar. Hierbij heeft de school recht op 10 losse workshops. Deze kunnen in overleg ingezet worden.
Dit pakket bedraag 650,-Een losse workshop bedraagt 70,-